Hakkımızda

Talaşlı ve Kaynaklı İmalat Sektöründe Uzman Yaklaşımı

Seven İşleme Şirketi, 2010 yılında Tolga Emrah ÖZDEMİR tarafından Ostim-Ankara’da kurulmuş ve talaşlı imalat sektöründe fason imalatı yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana talaşlı imalat sektöründe en yüksek kalite standartlarında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
2016 yılına kadar Ostim’de faaliyet gösteren Seven İşleme, kaynaklı imalat sektörüne de adım atmış ve talaşlı imalat bölümündeki CNC tezgâhlarını 2018 yılında Sincan Organize Sanayine taşımıştır.
2019 yılı ilk çeyreğinde talaşlı imalat ve kaynaklı imalatı aynı lokasyonda buluşturmak için yeni bir yatırım kararı daha alarak Başkent Organize Sanayi bölgesinde kendi binasını satın almış ve faaliyetlerini sürdürmektedir.
Avrupa’da ki parterimiz DGS Interparts sayesinde yurtdışı piyasasındaki müşterilerimize de sorunsuz bir şekilde ulaşarak aynı kalite ve üretim anlayışımızı onlara da sunmaktayız.

2021 yılı içerisinde mevcut fabrika binasına bir bina daha ekleyerek, kapalı alanı yaklaşık 9500 m2’ye çıkartmıştır. Kesim holü, boya holü, tesviye-kumlama holü, talaşlı imalat holü ve kaynaklı imalat holü olarak süreçlerini organize etmektedir.

Kendi sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Seven İşleme, yaptığı yatırımlarla sürekli iyileştirme ve ürün kalitesini üst seviyeye taşıma kararlılığını sürdürmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Ad-Soyad
E-Mail:
Telefon:
Konu
Mesaj